Ürünlerimiz

Öne Çıkan Ürünler

 • Kredi Hayat Sigortası

  Bankalardan kullandığınız kredilerde fazladan hayat sigortası masrafı da ödediğinizi biliyor muydunuz? Peki aynı sigortayı Aegon’dan yaptırarak paranızın %50’sine varan oranını cebinizde tutabileceğinizi biliyor muydunuz?

  Doğru okudunuz; Kredi Hayat Sigorta’nızı kredi kullandığınız bankadan almak zorunda değilsiniz.

  Devamını oku
 • 5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

  5 yıl sonra nerede olmak istersiniz? Yıllardır hayalini kurduğunuz bir tatil var mı? Hiç hesapta yokken elinize toplu miktarda para geçse ve onunla hayalinizdeki tatili yapsanız harika olmaz mı?

  İçinizden “keşke” dediğinizi duyar gibiyiz... Size iyi bir haberimiz var.

  Devamını oku

Tam Koruma (Risk) Ürünleri

 • Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası

  Hiç kendinize “Yarın başıma tehlikeli bir hastalık geldiğinde ailemin ve kendimin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağım?" diye soruyor musunuz?

  Devamını oku
 • Prim İadeli Hayat Sigortası

  Hem büyük hayallerimi gerçekleştireyim hem de sevdiklerimi koruyan bir hayat sigortam olsun diyenlerdenseniz uzun süreli prim iadeli hayat sigortası tam size göre! Çünkü Prim İadeli Hayat Sigortası’nda, ödediğiniz tüm primleri süre sonunda geri alabilirsiniz

  Devamını oku

Birikimli Ürünler

 • Eğitim İçin Hayat Sigortası

  Çocuğunuz için büyük hayalleriniz mi var? İleride onu hedeflediğiniz kolejde, üniversitede ya da yurtdışında iyi bir eğitim veren okulda mı görmeyi amaçlıyorsunuz?

  Devamını oku
 • Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

  Hem hayat sigortam olsun, hem para biriktireyim derken bir de birikimlerinizin üzerine süre sonunda ödül birikimi alsanız harika olmaz mı?

  Devamını oku
 • Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

  Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diye düşünenlerden misiniz ?

  Devamını oku