Neden Aegon

Aegon Kimdir?

Aegon, 1844’te Hollanda’da kuruldu. 171 yıllık deneyimini dinç, çevik ve dinamik bir şekilde bugüne adapte ederek gelişiyor.

20’den fazla ülkede 40 milyonu aşan müşterisi bulunuyor ve siz bu yazıyı okurken bile büyümeyi sürdürüyor.

Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi konularında durmadan gelişen ve büyüyen Aegon dünyadaki payını 2008’de Türkiye’ye gelerek artırdı.

Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden beri bir çok ilke imza atan Aegon, hız kesmeden yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor.

ÜRÜNLERİMİZİ GÖR

Aegon Türkiye’de

İşte Aegon Türkiye’nin başarılı faaliyetlerinden sadece birkaçı;

  • Yıllık ortalama %90 büyüme oranı ile son 3 yılın en hızlı büyüyen ve Türkiye nüfusunun %90’ına yayılan satış ağına sahip bir hayat sigortası şirketi olmayı başardı.
  • 2013'te mobil ortamda kişiye özel teklif sunan “Geleceğin Danışmanı” uygulaması ile sektörde ilk kez mobil platform üzerinden tüm satış süreci dijital ortama taşıdı.
  • 2015'te www.aegondirekt.com.tr ile müşterilerine hayat sigortası ürünlerini online satın alma imkanı sunarak hızlı, pratik ve kolay bir satın alma deneyimi geliştirdi ve yeni ürünlerle bu deneyimi gün geçtikçe daha da güçlendirmeye devam ediyor.
  • Üstelik birikim ürünlerinde Türkiye birincisi olmanın haklı gururunu yaşıyor!

Size yol gösterecek, sizi sürpriz ödemelerle şaşırtmayacak, dürüst, şeffaf ve adil bir sigortacılık anlayışıyla tanışmak isterseniz Aegon Türkiye’ye ulaşabilir ve birbirinden avantajlı ürünlerinden yararlanabilirsiniz.